Lepojamies!

Publicēts 08/02/2023

Mūsu skolas jaunieši izcīna 1. vietu starpskolu basketbola turnīrā.

8.februārī norisinājās Valmieras un Valmieras novada skolēnu 76.spartakiāde basketbolā, kuru rīkoja Bertānu Valmieras basketbola skola. Turnīrā piedalījās 6 skolas - Mazsalacas vidusskola, Rūjienas vidusskola, Valmieras Viesturu vidusskola, Valmieras 5.vidusskola, Valmieras Valsts ģimnāzija un Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija. Mūsu skolas zēnu komanda veiksmīgi cīnījās un turnīrā ieguva 1.vietu. Jāuzteic komandas rezultatīvākais spēlētājs Rinalds Zariņš, kā arī visas komandas veiksmīgā sadarbība laukumā. Turnīram bija pieteikta arī mūsu skolas meiteņu komanda, taču tā arī bija vienīgā pieteiktā meiteņu komanda, tāpēc spēles meitenēm izpalika.

Zēnu komandā spēlēja Krists Kristers Ozers, Ralfs Mūrnieks, Rolands Rozītis, Kārlis Aumeisters, Vladislavs Saverenko, Miks Rainers Eglītis, Markuss Sipko, Rinalds Zariņš, Uvis Kalniņš. Komandu vadīja Ralfs Bondars.