Erasmus+ projekts “MOVE, CONNECT, ENGAGE”

Publicēts 11/10/2023

14. septembrī pie mums viesojās Erasmus+ projekta “MOVE, CONNECT, ENGAGE” dalībnieki no 5 valstīm  Latvijas, Igaunijas, Itālijas, Spānijas un Grieķijas. Dalībniekiem bija iespēja gan vērot mūsu darbu, gan pašiem tajā piedalīties. Kopīgajā nodarbībā visi dejojām, iepazinām cits citu labāk caur kustību un veidojām sarunas par svarīgām tēmām jauniešu vidū. 

Sarunas palīdzēja virzīt un vadīt “Flash” dejotāja Madara Ozoliņa. Tēmas, kuras grupās kopīgi tika apspriestas bija: stereotipi, mentālā veselība, sociālie tīkli, tabu tēmas, izdegšana, kā arī jaunieši un iesaistīšanās. Katrā tēmā bija vairāki jautājumi, kuros kopīgi mēģinājām rast atbildes, kā arī varējām dalīties savstarpējā pieredzē. Pēc oficiālajām diskusijām gan Erasmus+ dalībnieki, gan paši dejotāji jutās iedvesmoti un turpināja iepriekš uzsāktās sarunas.

Erasmus+ projekta “MOVE, CONNECT, ENGAGE” mērķis bija ļaut satikties jaunatnes darbiniekiem un laikmetīgās dejas/improvizācijas praktizētājiem, lai attīstītu un popularizētu kinestētiskās mācīšanās metodes darbā ar jauniešiem.

Paldies Ilze Zīriņai, Evijai Bišerei un Ievai Grunšteinai par iespēju jauniešiem satikties un apmainīties ar viedokļiem.