Izstādes "L-Universs" un "Skola"

Publicēts 27/02/2024

23. februārī 12.b, 12.c, 12.d klašu skolēni devās uz Latvijas Universitātes rīkoto Latvijā lielāko studiju festivālu “L-Universs”. Pasākums notika LU Akadēmiskā centra Zinātņu mājā. Ķīpsalas izstāžu kompleksā izstādē “Skola” bija iespējams iepazīties ar lielāko Latvijas, arī Igaunijas, Lietuvas u.c., augstskolu, koledžu un tehnikumu studiju programmu piedāvājumu.

Vēl mākslas centrā ZUZEUM tika skatīta Rūdolfa Piņņa darbu izstāde “Es dzīvoju krāsās”.  Savukārt, izstādē  “Kur lai paslēpjās!” bija vairāk kā 350 padomju okupācijas gados tapuši Latvijas mākslinieku darbi. Iepazīstoties ar mākslas darbiem, īpaši bija klausīties triju mākslinieku Sandras Krastiņas, Edgara Vērpes, Leonarda Laganovska stāstījumu par to, kā darbi tapuši.