Starpklašu volejbola turnīrs

Publicēts 09/06/2024

Lai arī lietus mūs mazliet ir atvēsinājis, vēl joprojām dzīvojam lieliskās emocijās par starpklašu Volejbola turnīru, kas notika 30.maijā.

No sirds lielu paldies sakām tiem labajiem gariņiem, bez kuriem mums tas nebūtu iespējams – PALDIES Jāņa Daliņa stadions kompleksa vadītājai Megijai Stalbergai par iespēju mums būt Daliņu pludmalē, PALDIES skolotājam Uldim Žīguram par ceļojošo kausu idejas realizēšanu, PALDIES Valmieras rajona brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrībai un īpaši Egīlam Kaužēnam par veldzējošām ūdens šaltēm, PALDIES Neatliekamās medicīnas mediķei Līgai Lapiņai, paldies glābējam Atim, kurš pieskatīja, lai pie Gaujas jūtamies droši.

Vēlreiz sveicam ceļojošo kausu īpašniekus pamatskolas grupā - 9.c klasi un vidusskolas grupā – skolotāju komandai “Neraudi, susuriņ”!

PALDIES ikkatram, kurš piedalījās, bija klāt un juta līdzi!

Lai sportiska vasara un tiekamies jau drīz!