Lepojamies!

Publicēts 07/06/2024

6. Jūnijā Jūrmalā pulcējās 56 Latvijas skolu teātri un teātra sporta komandas, lai piedalītos VI Latvijas skolu jaunatnes teātru festivālā "2x2 ir pieci”. Visas dienas garumā teātra sporta turnīrā Bulduru tehnikuma Viedajā dārzā, kā arī vēlāk vakarā festivāla dalībnieku gājienā, tika pārstāvēta arī Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija.

Lepojamies gan ar mūsu pamatskolas teātra sporta komandu, kuri ieguva 1. vietu, gan vidusskolas teātra sporta komandu, kuri izcīnīja godpilno 2. vietu! Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas teātra sporta dalībnieki saņēma turnîra ceļojošo balvu- Šā mērkaķi.

Apsveicam visus dalībniekus un pateicamies par viņu darbu un aizrautību! Paldies teātra sporta trenerei Agitai Ziņģītei!