Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija izcīna skolu orientēšanās kausu!

Publicēts 04/10/2021

Latvijas Orientēšanās federācija jau sesto gadu pēc kārtas organizē Latvijas Skolu orientēšanās kausu, kurā piedalījās vairāk nekā 300 skolēnu no 55 skolām no visas Latvijas. Sacensības norisinājās 29. septembrī Siguldā.

Pārliecinošu uzvaru skolu kopvērtējumā izcīnīja Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas skolēni. Komandu pārstāvēja Jēkabs Ločmelis, Austris Kalniņš, Leonarda Baltiņa, Sabīne Strazdiņa un Pēteris Gailis.

"Jau pirms sacensībām bija skaidrs, ka šis ir tas gads, kad ir iespēja uzvarēt skolu kopvērtējumu. Ar tādu mērķi galvā stājāmies uz starta līnijas." saka komandas kapiteins Jēkabs. Uz jautājumu, kādas bija lielākās grūtības distancē, Jēkabs atbild " Distance nebija tehniski grūta, tādēļ lielākais cīniņš bija pats skriešanas temps. Nebijām paši ātrākie, bet ļoti blīvie rezultāti liecina par to, ka izredzes uzvarēt tāpat ir ļoti lielas. Izdevās!"

Sveicam skolas ātrākos orientieristus un paldies par skolas vārda popularizēšanu Latvijā.

Pateicoties izcīnītai uzvarai Latvijas Orientēšanās federācija skolai dāvina skolas telpu orientēšanās karti, kurā būs iespēja rīkot arī sacensības, kad valstī esošie drošības apstākļi to atļaus.

Otrā vieta Siguldas Valsts ģimnāzijai, bet trešā - Rīgas Centra humanitārajai vidusskolai. Ceturtie labākie bija pagājušā gada uzvarētāji Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas skolēni, piektajā vietā Cēsu Valsts ģimnāzija, bet labāko sešinieku noslēdza Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija.

Izmantotie resursi:

https://lof.lv/os-zinas-arhivs?id=3448&t=Latvijas-skolu-orientesanas-kausu-izcina-Valmieras-Pargaujas-Valsts-gimnazija

Skolu kopvērtējums: https://lof.lv/uploads/sacensibas/2021/2021092902/Skolu%20kausa%20kopv%C4%93rt%C4%93jums.pdf

Fināla rezultāti: https://lof.lv/seriali_rez/?id=2021092906#r

Mareka Gaļinovska foto: https://failiem.lv/u/fre8cd74d