Hei, PĀRGAUJIETI! Piedalies Latvijas skolu ziemas festivālā 2022!

Publicēts 02/02/2022

07.02.2022.- 14.02.2022. notiks Latvijas skolu ziemas festivāls, skolēniem sacenšoties un rezultātus fiksējot ar viedtālruņiem speciāli Ziemas festivālam izveidotā, vienkārši lietojamā digitālā platformā.

Festivāls tiek organizēts kā virtuālas sacensības digitālā platformā https://distantrace.com/lv/ ar mērķi jebkuram skolēnam bez profesionālām iemaņām ziemas un ziemā pieejamos sporta veidos ļaut piedalīties sacensībās, kas veicina jauniešus nodarboties ar ziemas un ziemā pieejamiem sporta veidiem.

Lai piedalītos, skolēni savas aktivitātes nedēļas garumā krāj kādā no izvēlētajiem festivāla sporta veidiem - skriešanā, iešanā, kalnu slēpošanā, snovbordā vai distanču slēpošanā. Ziemas festivālā iespēja piedalīties neierobežotam skolēnu skaitam.

Ar Latvijas skolu Ziemas festivāla 2022 nolikumu var iepazīties: https://lsfp.lv/festivals/programma

Lai pieteiktu skolas komandas dalībniekus Latvijas skolu ziemas festivālam, aicinām katru dalībnieku pieteikties zemāk norādītajā saitē:

Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija

https://tinyurl.com/2n7pspbf

Katrs piesakoties izvēlas vienu disciplīnu - skriešana, iešana, kalnu slēpošana, snovbords vai distanču slēpošana -, kurā sacentīsies.

Pamācības video, kā dalībniekiem pievienoties Latvijas skolu ziemas festivālam 2022 Distantrace.com platformā, kā savienot ierīces aplikāciju platformā un kā uzsākt aktivitātes Ziemas festivāla sacensību periodā: https://www.youtube.com/watch?v=wnEBB_L5I5M&ab_channel=distantrace

Mums izdosies!